Červen 2009

New moon kalendář

20. června 2009 v 8:08 | kikisulek2 |  Autorka blogu
taylor-lautner-new-moon-calendar-edward-bella.jpg

Tady je první obrázek z připravovaného kalendáře (nový měsíc).
Tento kalendář by měl vyjít někdy v 1. října.

New Moon Calendar Cullen Family
Tady je další obrázek z kalendáře Nového měsíce,
tentokrát je to obrázek s celou rodinou Cullenů ve stylu New Moon plakátu.
Tohle je nástěný kalendář, ten by měl bejt k sehnání dřív, údajně na konci července!!


New moon ( Better Quality )

20. června 2009 v 8:01 | kikisulek |  Videa

Roberta srazilo auto

20. června 2009 v 7:49 | kikisulek

Hezouna ze Stmívání srazilo auto

Herec Robert Pattinson, hvězda z filmového hitu Twilight, utíkal před davem hysterických fanynek a přehlédl projíždějící taxi, které ho srazilo.

Proč ženy milují upíry?

11. června 2009 v 19:40 | kikisulek |  Autorka blogu

Proč ženy milují upíry?


Upíři zažívají renesanci. Sláva hraběte Draculy už je sice ta tam, ale na scéně se objevují jeho následovníci.

Točí se stále více upírských seriálů či filmů, píšou se o nich knihy a snad každý zná Stmívání - záležitost, která je novým zábavním fenoménem (jen co pominul Harry Potter, objevilo se něco nového s podobně silným kalibrem!).

Stále více se ale ukazuje, že upíři by se mohli jít zahrabat, kdyby jim ženy neprokazovaly takovou náklonnost. Holky na nich přitom nelpí kvůli jejich nadpřirozeným schopnostem, které naopak imponují mužům. Ony je prostě a jednoduše žerou! Jakoby chtěly, aby se jim některý z nich zakousl do hrdla. Ach, ty nenapravitelné romantičky…

Ultimátní špatní hoši
Holky milují zlé hochy, i když to asi nikdy otevřeně nepřiznají. A teď si to namíchejte s faktem, že upíři hledají věčnou lásku a potřebují ženu k přežití. Upír se nikomu nezodpovídá, žije podle vlastních pravidel, je nenáviděn miliony lidí. A samozřejmě - chodí hezky oblečen. Je to přesně ten typ, před kterým dívky jejich maminky varovaly. Není jenom špatný, on je i mrtvý. Pokořte to!

Fyzicky nepřekonatelní
Upíři jsou nepřekonatelnými siláky, a přesto nevypadají jako Arnold Schwarzenegger v nejlepších letech na steroidech. Co si budeme nalhávat, vypadají prostě dobře. To asi dělá dieta na krvi a spousta spánku. Druhá věc je, že jsou silní i psychicky - takoví manipulující bastardi. Upír je navíc v podstatě nesmrtelný, i když je mrtvý.

Umí romantiku
Dejme upírům jedno k dobru. Tihle hoši zkrátka umí vytvořit atmosféru, které podlehne každá. Prostředí je obvykle temné, mystické, okouzlující a často osudové. Zkrátka chvíle přesně na to udělat něco přesně proti tomu, co říká mozek, něco špatného, špinavého. Z nějakého důvodu je všude následuje úplněk a ženy ocení i to, že jsou tajemní a moc toho nenakecají.

Hledají věčnou lásku
Ženy se rády oddávají pocitu, že byly stvořeny pro jediného muže na celý jejich život. Milují ten romantický úhel pohledu na duševního spřízněnce. Dva lidé, kterým bylo dáno, aby se potkali, zamilovali a strávili spolu zbytek života. Hezké. A teď si představte, že upír svou osudovou lásku hledá neskutečně upěnlivě, klidně stovky let. Když upír zaboří své tesáky do jejího hrdla, připadá si jako jediná na světě.

Upíři jsou náladoví
Samozřejmě, že se holky nechtějí dohadovat o každé hlouposti, ale ve skrytu duše mají rády drama ve vztahu. Dává mu to šťávu. K tomu jsou upíři ideální. Jejich nálada se neustále mění a jeden nikdy neví, co od nich čekat. Sami byste byli naštvaní, kdyby vás každý nesnášel, respektive se vás bál a neustále jste museli shánět krev. Světlé okamžiky vás ale o to více nadchnou.

Přesně sedí! I love VAMPIRES!


Zdroj


Kristen je ostříhaná

11. června 2009 v 18:28 | kikisulek |  Twilight
Kristen Stewart se nedávno pro svůj nový film Runaways (Kdo ví,třeba je to kvůli Robovi?)
ve kterém mimochodem hraje i s Dakotou Fanning nechala ostříhat.


Dvě fotky Jamese

10. června 2009 v 20:09 | kikisulek |  Twilight
Obě jsou pěkné, ale všimla jsem si že na obou dvou fotkách James má světlé modré oči a né karmínové jak by měly být, ale i tak jsou ty fotky pěkné.

Postery

10. června 2009 v 15:36 | kikisulek |  New moon

Opravdu nádherný fanmade trailer

10. června 2009 v 15:25 | kikisulek |  Videa
Sice už to asi každý viděl, ale přesto jsem to tu muselá dát, protože je to nádherný a ta hudba je opravdu krásná.


Pro ty co se jim líbí ta hudba tak tady jsou názvy: 0:38-1:24 "Freedom Fighters" - by - Two Steps
1:29-2:43 False King" - by - Two Steps from Hell

Konečně! Nový trailer k New moon

1. června 2009 v 18:59 | kikisulek |  New moon