New Bravo interview with Rob, Kristen and Taylor

5. září 2009 v 16:28 | kikisulek |  New moon

V Twilight pokračování - New Moon to vypadá na více akce…Taylor: Jo, pravda. V první řadě je to o tom, že vlkodlaci jsou hodně zapojeni do hry. Mohu zaručit, že New Moon mát dvakrát více akčních scén než první díl. Je to geniální, takhle bude film mnohem více napínavější!

Robert: Jo, zajisté! New Moon není v žádným případě nudné pokračování Twilight, ale přesto je správně napínavý akční film, v kterém ale také nechybí city.
Kristen: Naše postavy se zdokonalují. Postavy dospívají. Bellyno dospívání je obzvláště tvrdé, když ji na začátku filmu Edward opustí. Ona ho ztratila. Během děje se bude pomalu dostávat z její špatné situace a bude také sebevědomější.

BRAVO: Protože se zamiluje do Jacoba?
Kristen: Její milostný život je jako horská dráha citů. Nemůže zapomenout na Edwarda, on se ji stále objevuje v jejich snech. Přesto něco cítí k Jakobovi - samozřejmě téhle lásce nepřeje štěstí. Bella vězí uprostřed zničené lásky. Jejích život je opravdu komplikovaný. Tenhle milostný trojúhelník se táhne celým filmem.

BRAVO: A pro koho se Bella rozhodne?
Kristen: K tomu hodně - natáčela jsem jak s Edwardem tak i s Jacobem srdcervoucí scény.
Taylor: Jo, ale ty semnou byli hodně tvrdší, kdy na nás stříkali ledovou vodu a simulovali déšť. To byla pro mě definitivně nejtvrdší scéna ze všech. Pořádně vyčerpávající přece jako každá akční scéna, když jsem byl zmrzlý až na kost!
Robert: Slabochu (směje se) !

BRAVO: Kristen, kdo líbá lépe? Robert nebo Taylor?
Kristen: To je prostá otázka, na kterou ale nemůžu odpovědět, protože oba sedí vedle mě (propadá smíchu). Ale mohu to říct diplomaticky: Oba mají rozhodně svoji kvalitu.

BRAVO: Skutečně ti oba kluci nabídli milostný vztah i v osobním životě?
Kristen: Jo, přesně. Také v osobním životě máme milostný trojúhelník. (směje se)

BRAVO: Fanoušci jsou rozdělení na tábory "Team Edward" a ostatní na "Team Jacob". Měl jsi už v osobním životě co dočiněné s tímhle fan-fenoménem?
Taylor: Oh jo! Jednou ke mně přišla 40-ti letá žena, stáhla si kalhoty dolů a ukazovala mi kalhotky na kterých bylo "Team Jacob". Chtěla je po mě i podepsat. Úplně šílený. A samozřejmě jsem to neudělal…

BRAVO: Roberte, je pravda, že v New Moon máš jen vedlejší roly?
Robert: Chtěl jsem být vidět méně než jak v prvním díle - je to správně. Ale přesto hraji klíčové scény. Taylor je každopádně hlavní postava, na jeho zádech leží veškerá zodpovědnost. On je tentokrát boss!

BRAVO: Žárlíš na Taylorovu velkou část v New Moon?
Robert: Ne, v žádném případě. Jsem rád, že mohu být u toho. Když vlastně Edward v druhé knize odejde. Také bez něho mám větší role, než bylo plánováno. Jsem rád za Taylora. On je muž hodiny.

BRAVO: Přesto filmový šéfové chtěli Taylora kvůli věku a postavě pře-obsadit…
Robert: To by byla největší chyba. Taylor touhle rolí žije jako nikdo jiný.
Taylor: Tvrdě jsem o tuhle roly bojoval a pomáhala mi speciální proteinová dieta a s cvičením jsem nabral 15 kilo svalů. Bylo to všechno jiné než jednoduché. Ale udělal jsem vše, opravdu vše, abych mohl dál hrát v New Moon Jacoba.
Kristen: Jacob prošel enormní změnou. V Twilight byl ještě normální teenager. Tentokrát přede mnou stál muž s hromadou svalů.

BRAVO: Změnila se mezi vámi nálada od natáčení prvního dílu?
Kristen: My se teď známe mnohem lépe. To vše na natáčení ulehčuje. Nemusíme si na sebe zvykat. Fanoušci jsou opravdu nažhavení na další "Twilight" film. A tak je nechceme zklamat, máme mnohem více energie pro natáčení.
Robert: Strávili jsme spolu mnoho času jak během natáčení tak i po během interview, které jsme dělali dohromady. To pomáhá, když se už ostatní znají, protože jim to dnes hodně ulehčuje. Mě to uvolňuje.

BRAVO: Žádná stopa po nenávisti a žárlivosti?
Taylor: Ne, opravdu ne. Naopak. Táhneme společně za jeden provaz.
Kristen: S kluky je sranda. Během pauzy měl Taylor hrozny a házeli jsme si je do pusy. Všichni společně děláme blbiny.
Robert: Všichni sedíme na jednom člunu. Úspěch prvního filmu nás ale velice překvapil, a od té doby se naše životy změnily. Vzájemně si pomáháme, zacházet s nečekanou slávou.

BRAVO: Co se pro vás změnilo?
Robert: Máme houfy fanoušků a už se nemůžeme pohybovat volně jak dříve. Když jdeme na nějakou akci jako je "Comic-Noc" například, dostaneme bodyguardy na každou stranu, protože fanoušci by nás ušlapali. Když jdu sám, jdu skoro pořád s obličejem k zemi, protože tak mě nikdo snadno nepozná.
Taylor: Jsem více zaměstnávám jak dříve a stěží mám volnou minutu. Ale dělám to rád, když jsme s Twilight vytvořili kult. Komické jsou ovšem situace, kdy fanoušci chtějí, abych se uprostřed ulice proměnil na vlka.
Kristen: Takový problém naštěstí nemám. Ale je to až vyčerpávající, jak dominantní je Twilight zatím v mém životě. Musím mezitím teď bezpodmínečně také dělat něco jiného, nebo bych se zbláznila.
Robert: Jo, taky bych byl rád, kdyby to bylo klidné. Jsem vděčný za každého fanouška, ale někdy si přeju jednoduše docela normální den bez vřeštících holek u domovních dveří.

BRAVO: Celkem divný: Na začátku byli fanoušci Twilight knih proti Robertovi a jeho roly Edwarda. Dnes je nejoblíbenější ze všech…
Robert: Docela upřímně: Možná mě ještě nemají rádi, možná mě stále nenávidí. Jsou opravdu dny, kdy je toho hodně. Není to jednoduché, když vždy vidíte tu masu lidí, kteří pro mě jásají. Mám z toho skličující pocit, že to musím dělat vše správně.

BRAVO: Která je vaše nejoblíbenější část Twilight ságy?
Taylor: Část třetí. Eclipse. Tam se jde správně na věc.
Robert: Moje nejoblíbenější kniha je New Moon. Fascinuje mě tahle tragédie, s kterou musí Bella žít. Ona miluje tolik jednoho člověka, s kterým přesto nemůže být.
Kristen: Taky shledávám New Moon jako nejnapínavější.

http:// Stepheniemeyerova.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama