Červen 2010

Ian Somerhalder with small monkey

29. června 2010 v 20:29 | Anya |  Ian Somerhalder - Damon Salvatore
Tyto dvě fotky jsou tak pěkné a roztomilé :) děkuji svému Affsku
Ian with monkey

Coup De Main Magazine’s Q&A with Ian Somerhalder: “Damon controls life; life doesn’t control him.”

29. června 2010 v 20:11 | Anya |  Ian Somerhalder - Damon Salvatore
Ian/Damon
Navzdory jeho zubatému dramatickému zápornému hrdinovi lhostejnému pohrdání lidským životem, jako Damon Salvatore v nové TV show 'THE VAMPIRE DIARIES' -
ve skutečnosti
- herec IAN SOMERHALDER je dojemný ochránce za práva zvířat a životní prostředí.

Somerhalder chce: ptáte se, kolik je rtuti ve vašem sushi, konec zabíjení Calderonských delfínů v Dánsku (konkrétně Faerské ostrovy), kdosi vymyslí náhradu za plast, takže volně žijící mořští živočichové se přestanou zaměřovat na jídlo volně plující na hladině oceánu, konec ohrožování primátů ničením tropických lesů, musíte si být vědomi, že se ve Spojených Státech se promrhá 320,000 kilovatt-hodiny za minutu z neúčinného používání domovní elektřiny, bojkot všech čerpacích stanic BP a dostoupení od vedoucí Americké Agentury pro Ochranu Životního Prostředí vzhledem k hrůzným následkům katastrofy hlubokomořského ropného vrtu.

Jednatřicetiletý Ian věnoval svoje letní přestávky z natáčení 'The Vampire Diaries', aby si vyhrnul rukávy a s veškerou silou se vrhnul na vyčištění oblasti Mexického zálivu. Dokonce se na cestě zastavil i v psím adopčním útulku v Atlentě - zklamaný, že se tam nikdo neobjevil - když na svém osobním Twitter profilu propagoval zvířecí adopční agenturu. Když byly tiskové povinnosti kolem Vampire Diaries přesunul se pryč z Grad Isle do New Yorku, on ohlásil, co bylo: "Předstírání, že je všechno v pořádku - nic NENÍ v pořádku. Ropa je všude! Má někdo nějaký plán? BP? Federálové? Ani nápad! Je to vtip my jako země bychom měli mít nemocné žaludky. Děkujeme, vládo, za povolení obrovského průmyslového odvětví, které můžeme sami ovládat."

Více v celém článku


‘Vampire Diaries’ exclusive: Did David Anders survive?

29. června 2010 v 14:43 | Anya |  News
Jonathan Gilbert
Přestože v posledním měsíci producentka "The Vampire Diaries"brutálně napadla Elenina otce Johna, jeho představitel David Anders potvrzuje svou účast v příští sérii. 
"Teď to visí ve vzduchu."říká. "Ještě mi nedali moc možností. Mám pocit, jako bych měl spoustu nohou a každá jde jiným směrem. Ale to je rozhodnutí Kevina Williamsona." Ačkoliv se na papíře zdá Johnova šance na přežití tenká - Katherine mu usekla jeho prsty a probodla střeva - David připomíná fanouškům: "Ne vždycky lidé umírají na bodnutí nožem."
Zatímco David čeká na scénář "VD", objevuje se v seriálu "Syfy's Warehouse 13" ( premiéra je 6.července, David se tam objeví 7.září)"Cestuji tam časem."odhaluje. "Vedu časopis, který se vrací do 60.let. Zatím je vše zahalené v tajnosti, takže víc říct nemohu."


"When I Was 17" with Sara Canning

29. června 2010 v 11:53 | Anya |  Sara Canning - Jena Sommers
Sara Canning
Kde jste vyrůstala?
Dětství jsem prožila v Newfoundlandu a na základní a střední školu jsem chodila v Albertě v Kanadě.

Byla jste dobrý student? Bavilo Vás to ve škole?
Byla jsem opravdu dobrý student. Hloupý a ctižádostivý. Zapojovala jsem se často do divadelních her na škole.

Co byl nejhorší populární trend, když jste chodila do školy?
Vzpomínám si, že v 9. ročníku jsme do školy nosili pyžama. To bylo opravdu divné.

Měla jste nabídku do ročenky na střední škole? Jestli ano, co jste tam dala za citát?
Ano, měla. Citát byl z písně Sama Robertse: Zůstaňte věrni příslibem vašich přátel, které vás ušetří do konce."

Jaká byla ta nejbláznivější věc, kterou jste udělala, aby si Vás chlap všiml?
Nemám moc těch bláznivých zážitků. To já jsem poprvé svého kluka políbila, takže s tím prvním krokem byl trochu problém.

Jaké byly vaše první brigády?
Moje první zaměstnání bylo obsluhování lyžažského vleku, když mi bylo 16. Také jsem pracovala v zahradnictví, které jsem milovala. Zůstala jsem u něj dva a půl roku.


Kristen Stewart: "Svatba je cool!"

28. června 2010 v 10:52 | Anya |  Bella Swan - Kristen Stewart
kris
Ještě donedávna Kristen (20) tajila, že její láskou je Robert Pattinson. Teď je ale všechno jinak a hvězda ságy Twilight dokonce otevřeně hovoří o svatbě...
V dalším díle upírské série - Eclipse požádá Edward Cullen Bellu Swan o ruku. "Nechápu, že je to pro diváky takový šok," nechala se slyšet Kristen. Podle ní není nic špatného na tom, když v tak mladém věku někomu slíbí, že s ním zůstane do konce života.

"Řekla bych, že je docela smutné, že se stejně staří lidé jako já nechtějí brát. Je to tak na celém světě. Vždyť svatba je ale naprosto normální," svěřila se Kris.

"Myslím, že je docela cool říct: 'Pojďme se vzít, když jsi se správnou osobou na správném místě. Rozhodně je to lepší než tvrdit, nevdám se/neožením se, dokud mi nebude 35!" Kdoví, třeba se brzy dočkáme hvězdné svatby. :-)

Předkem Roberta Pattinsona byl i hrabě Drákula

25. června 2010 v 12:56 | Anya |  Edward Cullen - Robert Pattinson
Edward
Takže našla jsem takový jeden článek a ani nevím co si mám o tom myslet jestli je to pravda či ne, ale přesto ho sem dám. Budu citovat jednu blogerku co napsala a našla.

  • " Může být Robert skutečný upír? Americká stránka ancestry.com udělala výzkum zaměřený na hercovy předky a mezi jeho praprapra-strýce patří i slavný hrabě Drákula ( rumunský kníže Vlad Tepes).

časopis KAMARAT

New Eclipse Clip!

25. června 2010 v 12:39 | Anya |  Eclipse
A je tu další videoclip z Eclipse. Převážně je tam souboj mezi armádou a vlkodlaky + Cullenovými.


New Stills From Eclipse With Maria And Royce

25. června 2010 v 12:33 | Anya |  Eclipse
A teď něco z Eclipse :) Na jednom bgo jsem objevila dva eclipse stills s Mariou a Roycem. Oba jsou HQ.

Více v celém článku.

Hlasování

25. června 2010 v 11:27 | Anya |  News
Na slovenském serveru o seriálech serialy.kinema.sk máme možnost ode úterka hlasovat o Nej sexy herečku a herce 2009/2010 samozřejmě že je tam Nina dobrev, ale také Emily Deschanel (Bones), Eliza Dushku (Dollhouse), Olivia Wilde (Dr.House) a další. A u mužské ankety nás čeká David Boreanaz (Bones), náš milovaný Ian Somerhalder, Jensen Ackles (Supernatural), Josh Holloway (Lost) a Alexander Skarsgård (True Blood).

Nina & Ian ...you're gonna catch me...

25. června 2010 v 10:55 | Anya |  Videos
A další skvělé video, ale tentokrát s Ninou Ianem.
Damon & Elena || Bruises And Bitemarks

25. června 2010 v 10:46 | Anya |  Videos
Další video do zbírky s Elenou a Damonem :)


Nové knihy Lisy Jane Smithové - Trilogie "Stefan´s Diaries"

24. června 2010 v 18:16 | Anya |  News
Tento článek jsem našla u svého affska :)

Stefans diaries
Mimo to, že Lisa Jane Smithová dopsala poslední díl The Vampire Diaries - Návrat: Půlnoc - tak také píše svojí navou trilogie navazující na tu předchozí. Bude nést jméno Stefanovy Deníky.

První díl by měl v Americe vyjít tento rok 2. listopadu. Druhý díl má datum vydání 4. ledna 2011 a třetí díl 15. března 2011, tedy ve stejný den jako The Return: Midnight.

Celebrity, se kterými byste si nejraději chtěli vyměnit oblečení

24. června 2010 v 10:41 | Anya |  Nina Dobrev - Elena Gilbert
Nina
Německé BRAVO sestavilo žebříček 15ti celebrit, ''se kterými byste si nejraději chtěli vyměnit oblečení''. Nina se objevila na 8.místě!

01. Miley Cyrus
02. Selena Gomez
03. Vanessa Hudgens
04. Ashley Tisdale
05. Demi Lovato
06. Kristen Stewart
07. Miranda Cosgrove
08. Nina Dobrev
09. Christina Aguilera
10. Blake Lively
11. Taylor Momsen
12. Emilia Schüle
13. Leighton Meester
14. Mary-Kate & Ashley Olsen
15. Dakota Fanning

David Anders » Will be in the second season!!

24. června 2010 v 10:35 | Anya |  News
John Gilbert
Addison: Slyšel jsem řeči o tom, že David Anders bude pravidelně hrát v druhé sezóně The Vampire Diaries. Prosím, řekněte mi, že je to pravda!
Ausiello: Přál bych si abych o tom mohl mluvit, ale nemůžu. Ale je tady něco co můžu potvrdit: Anders určitě bude v premiérové sezóně.

Candice Accola to The Global Townhall: “No doesn’t mean never, it just means not yet.”

24. června 2010 v 10:06 | Anya |  Candice Accola - Caroline Forbes
Candice Accola
Gabrielle Reilly: Jaká je jedna z vašich nejoblíbenějších filosofických přísloví, která mohou inspirovat čtenáře tohoto rozhovoru?
CA: Ne neznamená nikdy, to prostě znamená dosud. Musíte dřít jak mezek, abyste dosáhli kýženého uznání.
GR: Jakou radu můžete k tomu poslednímu přísloví přidat?
CA: Víte, co chcete. Neporovnávejte vaše úspěchy a neúspěchy s konkurenty, protože kariéra je pro každého postavena jinak.
GR: Kdo je vaším vzorem?
CA: Moji rodiče. Jejich cílevědomost v životě, láska a práce mě neustále inspiruje.
GR: Jak dokážete takhle skloubit svůj osobní život s životem v show "The Vampire Diaries"?
CA: Snažím se na to dívat z té lepší stránky. Dělám to k dobru, ačkoliv pak nemám čas. Vážím si tak každých cenných momentů, kdy jsem s rodinou, přáteli, prostě doma. A pokud se životem nechám takhle dál nést, určitě mi síla a energie vydrží.
GR: Jak posilujete svou postavu přes týden?
CA: Právě jsem začala trénovat s  Mikem Alexanderem v LA a mám hodně práce. Posilování, normální cvičení, běh několika koleček. Vyčerpává mě to, ale udržuji si tak nižší váhu. A v Atlantě, kam se odeberu, budu s Katerinou ( Graham) chodit do tanečního studia.
GR: Jak vypadá vaše celoroční dieta?
CA: Tak určitě zdravá řecká a turecká jídla. Obsahují nejméně tuků, nejsou ani tak slané, sladké, mastné. To mám ráda, nesmí to chybět v mé kuchyni. Určitě dále ovesné vločky. Ale jinak to nijak extra nedodržuji. Chodím do restaurací, ale obzvlášť v Atlantě jsem si oblíbila pár restaurací, kam často chodíme, protože jídla nesmaží, ale buď vaří, nebo grilují přímo před hosty.
GR: Jakou barvu vlasů máte nejvíce v oblibě?
CA: Tak moje rudá byla určitě o dost zábavnější. Ale s blonďatou hřívou jsem si jistější.
GR: A co váš volný čas?
CA: Moc ho není, ale když už, tak si zařizuji svůj nový byt v Gruzii, ale ráda si zajezdím na kole, bruslích, s přáteli jdu na víno, koukám na televizi, zpívám. Zkrátka relaxuji.
GR: Stala jste se velmi závislá na "Turn the Corner Foundation". Můžete nám o tom něco povědět?
CA: Můj dávný přítel z dětství onemocněl Lymeovou nemocí. Strašně trpěl. Tehdy jsem se strašně styděla, že jsem nic o této nemoci, způsobené kousnutím klíštěte nic nevěděla. Myslela jsem si, že to nic nebude, ale chlapec na tom byl velmi špatně. Když si vzpomenu na bezpočet vyšetření, testů, mnoha návštěv nemocnic po celém světě..ještě teď mi z toho naskakuje husí kůže.
Proto jsem se rozhodla, že musím pomáhat. Nemohla jsem přece sedět se založenýma rukama a slyšet více a více postižených. Přítel mé matky mě s tím seznámil. Byla jsem tak ohromena celou řádkou dokumentace, kterou pro mě zpracoval, seznamy organizací, které proti tomu bojovaly a já si zvolila jednu. Nemohla jsem být nadšenější, že dělám dobrou věc. Díky Lyme jsem se seznámila se spoustou nemocných, poznala v nich nové a dobré přátele a zjistila, že si musíme vážit toho, dokud jsme zdraví a máme to, co k životu potřebujeme!


Julie Plec: "This is the season of soul mates"

23. června 2010 v 19:34 | Anya |  News
Delena
Nějaké novinky o Eleně a Damonovi by byly fantastické!

Nemůžeme přesně říct, v jakém případě, tvaru nebo formě se toto týká Eleny a Damona, ale Julie Plec na svůj twitter uveřejnila tento malý klenot:

"TVD. Tohle bude série spřízněných duší. Co vy?"