Září 2010

Trailer k Memory Lane 2x04

24. září 2010 v 11:26 | Anya |  Videos
Videos
Zákaz

21. září 2010 v 15:57 | Anya |  Informace
Nina
Jak je v názvu napsáno tak mám zákaz na počítač tedy zaracha. Člověk by řekl, že když mu je 18 tak nic takového nemusí čekat, jenže ouha já ho dostala a to poprvé v životě a to z důvodů, že jsem se šla učit ke kamarádce. No nebudu to řešit, protože to nemá smysl. Nevím do kdy ho budu mít, takže moc nepočítejte že by tu něco přibívalo, ale určitě v pátek sem dám nový díl to půjdu i přes mrtvoly jak s radostí teď říkám :) a tak doufám že affska mají ještě tu trpělivost a nevymažou si mě. A tím se všem omlouvám...

TVD (Kill Or Be Killed) 2x05 - Episode Synopsis

18. září 2010 v 12:16 | Anya |  News
Katherine
CW nyní vydala svůj oficiální popisk pro již pátou epizodu Vampire Diaries s názvem "Kill Or Be Killed" (Zabij, nebo budeš zabit).

MASOMOVA MINULOST JE ODHALENÁ: Tyler se od svého strýčka Masona dovídá více o prokletí rodiny Lockwoodových. Stefan a Damon se dohadují o tom, jak zacházet s Masonem. Elena se snaží držet Jeremyho dál od angažování se do tajemství Lockwoodových, ale Jeremy tráví stále více času s Tylerem. Mason dává šerifce Forbesové některé překvapující informace, vedoucí k té "násilné noci", žalu a vyznání.
'Vampire Diaries' EXCLUSIVE Pic: Katherine And Damon (2x04)

16. září 2010 v 21:30 | Anya |  News
Minulý týden jsme mohli vidět první díl nové série The Vampire Diaries, které lze popsat jediným přídavným jménem: EPIC (epický, grandiózní). S Katherine, která způsobila chaos v Mystic Falls a možnou proměnou Caroline v upíra, stanovilo TVD laťku hodně vysoko.

Všichni jsme už nedočkaví na dnešní druhý díl s názvem "Brave New World", ale pojďme se kouknout trochu více do budoucnosti. Daleko, daleko v budoucnu - asi za dva týdny. Je tu pro vás první fotka ze čtvrtého dílu Vampire Diareis "Memory Lane".

tvd
Vidíme Katherine (viz černé oblečení!) a Damona na neidentifikovaném místě. Rozhodně to není panství Salvatorů a také to nevypadá jako rezidence Gilbertů, že? 

Podle Damonova výrazu a řeči těla můžeme posoudit, že ji potkal nečekaně. Možná na něj čekala? Nebo ho sledovala? Chce použít Damona proti Eleně a Stefanovi? Nebo je Damon stále rozrušen na to, aby se stal součástí jakéhokoliv jejího plánu?

Tato fotka nám ukazuje, že Katherine se v Mystic Falls zdrží a bude pronásledovat Damona, Elenu a Stefana ještě nejméně tři epizody, možná déle.

Animace s Katherine 2x01

14. září 2010 v 12:18 | Anya |  Animace
Úplně úžasná animace určitš se mnou souhlasíte :)

Animation of Katherine
Animace s Katherine


Vampire Diaries 2x04 Memory Lane: Synopsis

13. září 2010 v 15:26 | Anya |  News
Season 2
DAMON SI UDĚLÁ NEBEZPEČNÉ NEPŘÁTELÉ - Stefan (Paul Wesley) přijme drastické opatření, aby zjistil skutečný důvod, proč se Katherine (Nina Dobrev) vrátila do Mystic Falls a je šokován, když přijde na to, co se skutečně stalo v roce 1864. Damon (Ian Somerhalder) vyzkouší novou taktiku, aby vyřešil své problémy s Masonem (hostující hvězda Taylor Kinney)...ale ukáže se, že by ho to stálo příliš mnoho. Tyler (Michael Trevino) tlačí na Masona, aby mu řekl pravdu o Lockwoodových. Nakonec, když Katherine přinese ultimátum, Stefanovi a Eleně (Nina Dobrev) zbývá jen velmi málo možností.

Official episode synopsis for Bad Moon Rising (2x03)

13. září 2010 v 15:17 | Anya |  News
Forgiveness
STEFAN ČELÍ NOVÉMU NEBEZPEČÍ - Elena, Damon a Alarick se vydají na univerzitu Duke a pomocí Isobelina výkumu o folklóru vyhledávají paranormální jevy, aby zjistili, jestli jsou schopni najít nějaké vodítko k tajemství, které obklopují rodinu Lockwoodových. Isobelina bývalá studentka Vanessa jim nabídne, že je provede výzkumem a sama ho dokončí. Stefan se postaví tváří v tvář novému děsivému nebezpečí, které je ukryto v lese a Tyler učiní šokující odhalení o Masonovi.

Episode synopsis for Brave New World (2x02)

13. září 2010 v 15:05 | Anya |  News
Together
KARNEVAL Z PEKLA - Když zmatená a zoufalá Caroline opustí nemocnici a přidá se se svými přáteli na Karneval v Mystic Falls, Damon chce, aby přijala okamžitá opatření, ale Stefan a Elena ji brání. Matt je zcela zmaten chováním Caroline, ale stále se snaží jí říct, co k ní cítí...Damon má podezření, které se týká Tylerova strýce Mason a využívá Tylerovy těkavé osobnosti, aby toto tajemství odhalil. Rozrušená vším, co se kolem ní teď děje, Bonnie obrací svůj vztek na Damona.

TVD Brave New World 2x02 - Sneak Peek(s překladem)

13. září 2010 v 14:47 | Anya |  Videos
Videos

Damon: Přišel sis pro jednu?
Stefan: Ne, děkuju. Nemám hlad.
Damon: Máš starosti, že jednoho dne se všichni nepřátelé spojí a oplatí útok? Chci říct, určitě mluví.
Stefan: Jsem jen rád, že máš krev z konzervy a nejdeš ven si plánovat večeři.
Damon: Líbí se mi to. Ty...chodíš kolem mě, protože si myslíš, že vybouchnu. Je to velmi ?? Elena se taky bojí? Byl jsem u každého vašeho rozhovoru.
Stefan: Slyšel jsi o Katherine?
Damon: Myslím, že Lockwoodovi mají tajemství. Protože na ně účinkoval Gilbertovo zařízení, ale sporýš ne, takže nejsou upíři, ale něco jiného.
Stefan: To je tvoje nová posedlost?
Damon: Ve městě je nějaký nový neznámý nadpřirozený element. 
Stefan: To nebylo naposledy, co jsme Katherine viděli. Víš to, že? Nemáme tušení o co jí jde.
Damon: Jistě, že víme. Vrátila se, kvůli své nehynoucí nekonečné lásce k tobě.Takže se s tím vypořádej, protože já mám na práci důležitější věci, jako...vybouchnout. Na zdraví!

Prodloužené promo k 2×02

10. září 2010 v 20:03 | Alice |  Videos

Malá informace

10. září 2010 v 18:55 | Alice |  Informace
Nina
Jak jste si všimly, tak teď nepíše články Anya ale Alice ( to jsem já ). Nejsem žádná nová admika, ale jen malá výpomoc do té doby než Anya přijede se seznamovacího výletu. Tím bych chtěla upozornit, že Affska nebudu moc obíhat protože bych to moc nestíhala, ale samozřejmě všechny alespoň jednou oběhnu a jménem Anyi chci poděkovat za spřátelení s Lussy. Takže pro dnešek asi dost psaní :) a titulky tu přibudou hned jak budou ;-)


The Vampire Diaries - The Return 2x01 Download

10. září 2010 v 9:20 | Alice |  Download
Season two trio DOWNLOAD

Konečně jsme se toho dočkali a je tu první díl :)