About Serial

Kevin Williamson "Fanoušci nás budou nenávidět!"

12. května 2010 v 18:44 | Anya
Stefan
Kevin Williamson,scénárista seriálu prozradil nějaké pikantnosti o tom,co bude následovat v 2. sérii Upířích deníků : "Myslím si, že nás fanoušci trošku budou nenávidět ...", vyprávěl. "Nějaké věci se blíží ke konci, ale nějaké dvířka necháme i otevřené pro příští sezónu. Některé věci se už nikdy nevrátí a nebudeme o nich nikdy slyšet."  Williamson nechtěl prozradit, které postavy přežijí a které ne. "Nuž, kdo ví?! Možná se nám představí nové postavy. Určitě nezačneme nový příběh, dokud nevysvětlíme všechno, co chtějí fanoušci vědět, ale určitě se dočkáte mnoho nových novinek v příští sérii."

Popis epizody 1×21 – Isobel

17. dubna 2010 v 19:38 | Anya
ISOBEL SE VRACÍ DO MYSTIC FALLS - Isobel se vrací do Mystic Falls a ohromí Alarica svým postojem a požadavky, že má zařídit její setkání s Elenou. Když se matka a dcera konečně shledají, Isobel odmítne odpovědět Eleně na většinu otázek, ale ukáže se, že se nezastaví před ničím, dokud nenajde tajemný vynález Jonathana Gilberta, po kterém pátrá. Isobeliny nebezpečné činy nutí Stefana, Damona a Bonnie zakročit a pomoci Eleně vypořádat se s nastalou situací.
8

Popis epizody 1×20 – Blood Brothers

10. dubna 2010 v 18:18 | Anya
nina vamp
 Elena se dozví co se skutečně stalo, když byli Damon a Stefan přeměněni - Zatímco Stefan se snaží vyrovnat se svou minulostí, jak on, tak Damon odhalí část své historie Eleně, až se konečně dozví pravdu o tom, jak se stali upíry. Pearl vede nepříjemný rozhovor s Jonathanem Gilbertem. Damon a Alaric se pokusí najít nevyzpytatelný objev předtím, než ho Jonathan použije. Přátelství a flirtování mezi Jeremym a Annou stále roste.

1×18 – Under Control - Popis

29. března 2010 v 14:20 | Anya
vam
David Anders (seriál "24 hodin"), hostující hvězda jako Elenin strýc John Gilbert - Zatímco se Stefan snaží dostat pod kontrolu novou situaci, Elena a Jeremy jsou překvapení návštěvou svého strýce, Johnem Gilbertem. Alaric vede s Elenou nepříjemný rozhovor o Isobel. Na oslavě Dne zakladatelů Stefan předvede ojedinělé chování a Damon se snaží zjistit, proč se stýček John vrátil do města, a odhalí nepříjemnou pravdu. Incident na párty způsobí potíže mezi Mattem a Tylerem, a vztah mezi Mattem a jeho matkou Kelly dosáhne nového minima. Mezitím, Elena zklame ve snaze o útěchu Jeremyho, a ten se rozhodne vzít všechno do vlastních rukou.

Rozhovor s Davidem Andersem (Jonathan Gilbert)

29. března 2010 v 14:16 | Anya
a

Na jakém projektu momentálně děláš?
Právě natáčím The Vampire Diaries v Atlantě.

Co nám můžeš říct o své postavě, Jonathanovi Gilbertovi, proč se vrátil, oba příběhy, které ti byly poskytnuty, a ten, který jste vytvořili? Díval jsi se na show, abys pro to získal cit?
Jsem Elenin a Jeremyho strýc a budu mít hodně věcí společných s Damonem, postavou Iana Somerhaldera, jenže se Damona vůbec nebojím. Ukážu se jako dobrý nepřítel Damona.
Sledoval jsem jeden díl pořadu večer předtím, než jsem přiletěl sem, abych získal cit. Nabídli mi, abych si Jonathana zahrál, a opravdu jsem neměl ani tušení o tom, jaký je. Přijal jsem to, aniž bych pořádně věděl, oč se jedná. Dobře, říkal jsem si, že to bude zábava. Já s Ianem jsme loni točili společně film, a skončilo to až ztrátou finančních prostředků. Byli jsme přátelé, a myslel jsem, že by byla zábava, což opravdu je.

Zmínil jsi se o Ianovi Somerhalderovi. Jsou ještě další důvody, proč jsi chtěl být součástí show?
Myslel jsem, že to bude zábavné a protože je to pro CW velký hit, vždy má dobrou sledovanost, a myslel jsem, že natáčet v Atlantě by bylo skvělé! Hraju padouchy, a řekli mi, abych ho tak trochu hrál i v show.

Rozhovor s kostimérkou z TVD

18. března 2010 v 20:53 | Anya
Kterou postavu nejraději oblíkáte?
Můj Bože, to je jako zeptat se, které dítě je mé nejoblíbenější! Je to těžké, opravdu. Opravdu to záleží na epizodě. Někdy je to Elena… Ráda oblékám osoby z roku 1864, je to skvělé a velmi zajímavé. Ráda oblékám Bonnie, protože je podivná vzhledem ke třem hlavním dívkám.

Kolik toho víte o budoucnosti děje?
Právě teď se připravuji na epizodu číslo 18, protože nás zavede opět do roku 1864, a je tu velmi zajímavých věcí rozdvojených. Musím kličkovat (pozn. - neprozrazuje spoilery), protože jsme o tři nebo čtyři epozidy dopředu před těmi, co se vysílají. Nedávají mi příliš mnoho informací - někdy jsem překvapena!

Episode 1x17 Let the Right One In » Synopsis

18. března 2010 v 20:43 | Anya
1
A opětovně tu přináším jednu novinky z mé oblíbené stránky.

STEFAN JE NUCEN UDĚLAT DĚSÍVÉ ROZHODNUTÍ - Když Damon a Stefan mají před sebou nového nepřítele, Stefan se náhle ocitne v nebezpečné situaci. Damon a Elena se snaží přesvědčit Alaricka, aby s nimi spolupracoval, aby pomohli Stefanovi.
Matt doufám, že jeho máma Kelly může být zpátky na pobyt. Potom, co se jí porouchá auto při bouřce, Caroline udělá strašný objev, který šokuje všechny ve městě.

TV Guide Magazine » "There will be blood"

18. března 2010 v 18:41 | Anya
5
"Damonovy akce odhalí, že to, co chce je strašlivé," říká Nina Dobrev, se Somerhalderem (vlevo) a Wesleym.

BUDE TAM KREV

Varování pro Team Damon: Tahle epizoda bude opravdu testem vaší oddanosti k tomuto neblahému Salvatorovi (hraje ho Ian Somerhalder), když se jeho krutost dostane na zcela novou úrověň. Bodne jednu oblíbenou osobu do prsou a do konce hodiny budete uvažovat, jak s ním Elena (Nina Dobrev) dokáže někdy znovu mluvit. Drama začne s Eleniných hledáním její biologické matky, které je spojené a Alarickem Saltzmanem (Matthew David). To, co objeví, podle Niny, "zesílí její lásku/nenávist k Damonovi." Alespoň ti, co jsou oddaní Stefanovi můžou mít klid, když bude upírům dál sržet dobré jméno, že? Ne tak rychle, Wesley říká, "To, co se stane ukáže jinou stránku Stefana, která je mnohem více komplikovanější. A temnější." Naštěstí tam bude spousta srandy s účastí Damona a Alaricka na chritativní bakalářské aukci, u které Somerhalder slibuje "spoustu zábavy". A později Damon potká Mattovu matku Kelly (Melinda Clarke) v baru, kde, jak říká Somerhalder, "do toho praští a vyspí se spolu." Takže je Wesley zklamaný, že si jeho TV brácha užijeme se všemi kočkami z města? "Mám své oči jen pro Elenu," řekl se smíchem. "Ona je moje láska." - William Keck


VD » "Damon may fall in love with Elena"

18. března 2010 v 12:53 | Anya
1

Zatím se zdá, že si Damon s Elenou jen hraje, aby naštval Stefana. Brzy se ale může ukázat, že k ní nějaké city opravdu chová.

"Je stále méně pravděpodobné, že budou jen přátelé a to je pomalá cesta, protože ona na něm najde něco dobrého a chce to vytáhnout na povrch," řekl Wiliamson.

"Bude to zajímavé, teď, když dostal královskou facku od Katherine," dodala provokativně Plec, "Myslím, že Damon si začne uvědomovat, že byl do Eleny zamilovaný už dlouho předtím, než Elena zvážila tu možnost, že by mohla být blázen do Damona. Jedna z těch věcí se stane dříve než jiné."

Changes are coming for Damon and Stefan

17. března 2010 v 20:30 | Anya
1

Plec a Williamson řekli, že bratři se budou muset podporovat.

"Je to posun v dynamice, kdy Stefan byl vždy ten, kdo se snažil držet Damona na uzdě a zabránit mu v zabíjení lidí," řekl publiku Williamson. "Posun je v tom, že se Damon bude muset snažit být velký bratr, kterým všichni milující bratči musí být."

Plec dodala, "Oni nyní sdílejí společný zájem, což je držet si město za zády. Později v sérii do města přijede Jonathan Gilbert, který bude mít velký zájem na tom, aby se město opět dozvědělo o přítomnosti upírů. Takže Stefan a Damon, kteří byli v kurzu, musí skutěčně spolupracovat, aby se ujistili, že jejich tajemství zůstává v bezpečí a že mohou zůstat ve městě. Kupodivu, Damon se rohodl, že se mu v MF nějakým způsobem líbí a že ještě nechce odejít."

News >> A Few Good Men

17. března 2010 v 20:25 | Anya
1

Velké odhalení o Isobel
"A Few Good Men" bude plné důležitých informací o Isobel, Elenině biologické matce a Alaricově zavražděné ženě. Retrospekvita ukáže, jaká byla Isobel, když byla vdána za Alarica. Elena vystopuje řetězec děsivých věcí o Isobel.

Město se dostane do upíří občanské války
Na konci minulé epizody se z otevřené hrobky dostal na svobodu jeden upír. V epizodě "A Few Good Men" se dozvíme, že jeho jméno je Harper. Harper narazí na obyvatele Mystic Falls, je zmaten moderní dobou a nakonec zjistí, že Pearl přešla na druhou stranu a připráví se na další katastrofu.

Více v celém článku.

1x16 - There Goes Neighborhood

13. března 2010 v 22:09 | Anya

Anna udělá překvapení Damonovi, když se objeví u něj doma. Elena, Stefan, Caroline a Matt se společně sejdou a Stefan zjistí že toho mají s Mattem mnoho společného. Jenna se sejde se starou přítelkyní Kelly (Melinda Clarke) a vztah Jeremyho a Anny nabere nečekaný obrat.
Více v celém článku.
 
 

Reklama