Informace

Možný návrat ?

21. února 2011 v 21:12 | Anya
Mark
Po hodně dlouhé době zvažováni pro a proti jsem se rozhodla pro takový "poloviční návrat". Nebudu tu přidávat články každý den jak to bylo kdysi dávno zvykem, ale alespoň něco za ten týden a samozřejmě novou epizodu. Stále mám málo času a do toho mám druhý blog, který najdete pod Sister Site plus jsem v grafickém týmu což bylo takové moje malé přání a tak vidíte, že toho mám opravdu hodně. Kdybyste kdykoliv něco potřebovali, tak mi napiště na můj druhý blog tam bývám skoro každý den. Takže malé shrnutí: Nebudu tu každý den a budu ráda když tu přidám alespoň jeden článek za týden. Také vy co mě máte v seznamu affs, tak prosím nečekejte, že budu moc aktivní... samozřejmě, že vám napíšu, ale nebude to každý den nebo co dva dny. 
Možná to je trochu divné a někteří z vás si mohou říkat "tak proč ses sem vracela, když nemáš čas a nebudeš pomalu nic přidávat..." Moje odpověď je taková, že m to tu chybá a alespoň se o něco pokusím. No tak si myslím, že to je vše možná později tu dám kompletní přehled mé aktivity, ale dneska to už nebude a myslím, že už nic jinčího ani nepřibyde, ale to ještě uvidím. Takže jak jsem již psala - kdybyste cokoliv potřebovali, tak mi napiště na jeden z uvedených blogů, ale radši mi napiště na blog kde je v ikonce Anya... snad to chápete.

Zákaz

21. září 2010 v 15:57 | Anya
Nina
Jak je v názvu napsáno tak mám zákaz na počítač tedy zaracha. Člověk by řekl, že když mu je 18 tak nic takového nemusí čekat, jenže ouha já ho dostala a to poprvé v životě a to z důvodů, že jsem se šla učit ke kamarádce. No nebudu to řešit, protože to nemá smysl. Nevím do kdy ho budu mít, takže moc nepočítejte že by tu něco přibívalo, ale určitě v pátek sem dám nový díl to půjdu i přes mrtvoly jak s radostí teď říkám :) a tak doufám že affska mají ještě tu trpělivost a nevymažou si mě. A tím se všem omlouvám...

Malá informace

10. září 2010 v 18:55 | Alice
Nina
Jak jste si všimly, tak teď nepíše články Anya ale Alice ( to jsem já ). Nejsem žádná nová admika, ale jen malá výpomoc do té doby než Anya přijede se seznamovacího výletu. Tím bych chtěla upozornit, že Affska nebudu moc obíhat protože bych to moc nestíhala, ale samozřejmě všechny alespoň jednou oběhnu a jménem Anyi chci poděkovat za spřátelení s Lussy. Takže pro dnešek asi dost psaní :) a titulky tu přibudou hned jak budou ;-)

Nebudu tu !

6. září 2010 v 15:03 | Anya
Love
Takže jak jste si v poslední době všimli moc toho nepřidávám a je to zase způsobené školou. Tento týden a minulý byl náročný a bude ještě musím tolik toho shánět a moc času mi nezbyde, ale ted k věci. Zítra odjíždíme na nějaký výlet či co to je ( je to něco podobného jako adapták ) ale trochu jinčího no prostě abychom se seznámily i když nevím proč když na škole budem jen dva roky, ale neva, a tak tu nebudu myslím že do neděle. Snad dneska tu ještě neco přidám, protože mě to hodně mrzí když je o tu zanedbávané a Affska at se na mne nezlobí.

Rekonstrukce

20. srpna 2010 v 22:35 | Anya
Info

Love
 Ano rozhodla jsem se změnit design. Sice nevím na jak dlouho tu bude, ale líbí se mi víc než tento a je ve světlých barvách konečně :) Takže jsem zvědavá co na něj budete říkat snad se vám bude líbit ;)

Bohužel Pozastavuji

31. července 2010 v 17:10 | Anya
Drops
Ano jak už z názvu vyplívá tak tento blog pozastavuju nejspíš do konce prázdnin. Je to z důvodu nedostatku času člověk by řekl, že když jsou prázdniny tak má víc času, ale jak se zdá tak ne. Je mi to moc líto, protože miluji svůj blog a nerada ho pozastavuji, ale nemám na vybranou snad si mě affska nevymažete a pokud si najdu čas tak sem něco přidám ať to tu nezeje prázdnotou. Prozatím se všichni mějte a užívejte si prázdniny.

Nebudu tu !

12. července 2010 v 19:40 | Anya
Blood kiss
Chci vám jen říct, že tu nebudu jedem s rodinou na chatu na týden, takže tu nebude nic nového možná se mi povede něco přidat, ale signál tam není moc silný, takže bych v to nedoufala :( Já jen doufám, že tu budete stále chodit a jakmile se vrátím tak čekejte zase novinky a další shooty :) Mějte se všichni a užívejte prázdniny :)

Vřesina a zahrada :)

1. července 2010 v 20:14 | Anya
Water
Jak jste si všimly, tak od úterka jsem nic nepřidala a moc se za to omlouvám, ale včera jsem byla na koupáku, protože to bylo k nevydržění i když jsem tak jela už ráno a byla až do večera :) a dnseka jsem jela zase na zahradu k babičce a pomáhala tak s rekonstrukcí no spíš než zahrada to vypadalo jako staveniště :D, ale zdárně jsem přežila a zítra mě nic teda snad mě nic nečeká :D

Hurááá

16. června 2010 v 18:47 | Anya
Flowers
Taková malá informace, ale pro mě je hodně důležitá a radostná :) a i pro vás to jen taková malá informace. Je to o tom, že jak jsem minulý týden dělala písemné a praktické zkoušky, tak teď jsem měla ústní "dnes" a i když jsem se moc neučila, protože jsem líná :) (no učila spíš opakovala a to teprv včera) tak se mi povedlo to udělat a to dokonce na JEDNIČKU!!! Já tomu stále nemůžu uvěřit, protože zároveň k tomu mám vyznamenání což mají jen 4 lidi ze třídy plus Já a to nás je dvacet z toho dva jdou v září kvůli neuzavřených známek, blbci. Takže tohle je moje radostná informace a i chvíle a v pátek to bude teda oslava, protože jsme to dali všichni což nebývá často hold jsme to ale šikovná třída, škoda že se rozcházíme, ale určitě se ještě uvidíme, ale to tu už nepatří. Tak se všichni mějte a dneska tu něco určitě přidám ať to tu nezeje prázdnotou :D

První je za mnou

8. června 2010 v 12:36 | Anya
Dastan
Takže mám první zkoušku za sebou a to písemné ze kterých jsem neměla vůbec strach. Ale jakmile mi dali papír a já viděla první dvě otázky tak jsem byla v háji, protože oni to napsali trošičku víc složitěji než jsem předpokládala a najednou jsem měla okno. To se naštěstí v průběhu zlepšilo takže jsem si vzpoměla snad na všechno, ale zaději jsem začala zdravovědou a psychologií.
Více v celém článku.

Info na tento týden

31. května 2010 v 19:09 | Anya
Dastan
Mile vážení chi vám jen oznámit a to i svým affskám, že opět nebudu nějak moc aktivní a to z důvodu, že v úterý 8.6 dělám písemné zkoušky a den na to mám praktické a tak se musím začit trochu učit abych to dala a pak 16.6 mám ústní takže to budem mít týden na přípravu, tak abyste si nemysleli že na vás kašlu i na tenhle blog to se nemuíte bát:) .
Celý článek

Problém s blogem

11. května 2010 v 12:25 | Anya
Taky se vám ukazuje menu až na konci stránky? Mě jo a nevím jestli to dělá jen mě a nebo všem. A taky pozadí stránky je celé černé to nechápu co s tím je.

Omluva

28. dubna 2010 v 22:16 | Anya
Chci se všem moc omluvit, že tu nic nepřidávám , ale mám náročný týden před zkouškama závěrečnýma a je toho hodně a do toho máme do pátku udělat závěrečnou práci seminárku na víc jak 10 stránek a dneska si tu s tím přes 7 hod. vkuse. Ale zítra by to nemělo bát tak hrozné tak se polepší a přidám něco nového a Affska vás se moc omlouvám zítra to vše napravím :) 

Info

20. dubna 2010 v 7:39 | Anya
Nina
Takže chci jen oznámi, že tento týden to tu nebude překypovat novýma informacema a to proto že mám odpolední a moc toho nestíhám samozřejmě když na něco narazím tak to sem přidám bud ráno a nebo večer a díl 1x19 - Miss Mystic Falls tu dám rozhodně na to si čas už udělám.
Tak si to tu užíjte a Affska mi to prominou když jím nezanechám komentík, ale budu se snažit :) tak zatím.
 
 

Reklama