News

Upcoming Episode "The Sacrifice" and more Spoilers from EW!

17. listopadu 2010 v 16:12 | Anya
Info
My, fanoušci Vampire Diaries, si budeme muset na další epizodu počkat až do 2. prosince, ale aspoň pro nás bylo zveřejněno pár spoilerů. Začátkem tohoto týdne Michael Trevino natáčel scénu, kdy se Tyler promění ve vlkodlaka, ta se bude vysílat 9. prosince. "Potřebovali na to 2 dny. Uzavřený soubor, speciální makeup, speciální efekty, lidi. Michael Trevino připraven vytrhnout svou duši a ukázat ji světu." říká Julie Plec.

"Myslím, že když aspoň polovina bude, tak dobrá, jak chceme, bude to úžasné. Kevin Williamson je pán a král mytologie, jak předvedl v Dawsonově světě. Dawsonův svět není samozřejmě o ničem z tohoto, ale vlastně je to všechno o tom. Tylerova přeměna z člověka na vlkodlaka, to je vlastně doslovná bolestná přeměna, kdy se chlapec stane mužem. Všechno to peklo, utrpení, zmatek a mučení, které přichází spolu s tím vším - budeme sledovat Tylera, jak si tím projde, epizoda bude krásná, silná a doufejme, že velmi trýznivá. Uvidíme, jak vyjde ven a bude definovat kdo je. Koukejte na Tylera, on vezme roli svého strýce Masona. Starý sklep Lockwoodů existuje z nějakého důvodu a bude velmi užitečný v této epizodě." potvrdila Plec.

Epizoda z 9. prosince bude také přestávka v polovině sezóny (nové epizody budou pokračovat v


lednu). Tylerova dlouho očekávaná přeměna nás zanechá napjaté v přestávce? "Ne" říká Plec se smíchem. "Přeměna se stane, ale to, co se stane po přeměně, nás vede k přerušení (přestávce). To je to, co se stane, když vlk se zjeví lidem, nechceme se vidět s vlkem z očí do očí. Opravdu to zatřepe se světem, konkrétně s Damonem a s upíry obecně, vlkodlak je jejich přirozený nepřítel. To odstartuje novou kapitolu naší show. Tyler nebude jediným vlkodlakem v Mystic Falls v době, kdy se dostaneme do nového roku."

TVD 2x07 (Masquerade) - Episode Synopsis

17. října 2010 v 14:23 | Anya
Masquerade
SMRT NA MAŠKARNÍM PLESE - Stefan a Damon na maškarním plese rozhodnou o novém plánu řešení Katherine. Katherine vyzve starou přítelkyni, Lucy, ke společné účasti na plese. Bonnie, Jeremy a Alaric dělají co mohou, aby pomohli Stefanovi a Damonovi, ale Katherine má naplánované překvapení, které nikdo z nich nemohl předvídat. Věci se však zvrtnou, když Matt a Tyler začínají dělat záběry se svými přátely...

TVD 2x06 (Plan B) - Episode Synopsis

17. října 2010 v 14:18 | Anya
Plan B
KATHERINE SI VYBÍRÁ NOVOU OBĚŤ - Přes všechna úsilí Eleny držet Jeremyho v bezpečí, Jeremy nabízí svou pomoc Damonovi a Alaricovi na okolnosti, tykající se Katherine. Šerifka Forbesová a Caroline spolu stráví několik vzácných okamžiků jako matka a dcera. Bonnie náhodou objeví nové informace o Masonovi a podělí se o ně se Stefanem, což vede k tomu, že Damon bere věci do vlastních rukou...

Next Promo Picture From TV Guide Magazine [Now In HQ]

24. září 2010 v 10:17 | Anya

TVD (Kill Or Be Killed) 2x05 - Episode Synopsis

18. září 2010 v 12:16 | Anya
Katherine
CW nyní vydala svůj oficiální popisk pro již pátou epizodu Vampire Diaries s názvem "Kill Or Be Killed" (Zabij, nebo budeš zabit).

MASOMOVA MINULOST JE ODHALENÁ: Tyler se od svého strýčka Masona dovídá více o prokletí rodiny Lockwoodových. Stefan a Damon se dohadují o tom, jak zacházet s Masonem. Elena se snaží držet Jeremyho dál od angažování se do tajemství Lockwoodových, ale Jeremy tráví stále více času s Tylerem. Mason dává šerifce Forbesové některé překvapující informace, vedoucí k té "násilné noci", žalu a vyznání.

'Vampire Diaries' EXCLUSIVE Pic: Katherine And Damon (2x04)

16. září 2010 v 21:30 | Anya
Minulý týden jsme mohli vidět první díl nové série The Vampire Diaries, které lze popsat jediným přídavným jménem: EPIC (epický, grandiózní). S Katherine, která způsobila chaos v Mystic Falls a možnou proměnou Caroline v upíra, stanovilo TVD laťku hodně vysoko.

Všichni jsme už nedočkaví na dnešní druhý díl s názvem "Brave New World", ale pojďme se kouknout trochu více do budoucnosti. Daleko, daleko v budoucnu - asi za dva týdny. Je tu pro vás první fotka ze čtvrtého dílu Vampire Diareis "Memory Lane".

tvd
Vidíme Katherine (viz černé oblečení!) a Damona na neidentifikovaném místě. Rozhodně to není panství Salvatorů a také to nevypadá jako rezidence Gilbertů, že? 

Podle Damonova výrazu a řeči těla můžeme posoudit, že ji potkal nečekaně. Možná na něj čekala? Nebo ho sledovala? Chce použít Damona proti Eleně a Stefanovi? Nebo je Damon stále rozrušen na to, aby se stal součástí jakéhokoliv jejího plánu?

Tato fotka nám ukazuje, že Katherine se v Mystic Falls zdrží a bude pronásledovat Damona, Elenu a Stefana ještě nejméně tři epizody, možná déle.

Vampire Diaries 2x04 Memory Lane: Synopsis

13. září 2010 v 15:26 | Anya
Season 2
DAMON SI UDĚLÁ NEBEZPEČNÉ NEPŘÁTELÉ - Stefan (Paul Wesley) přijme drastické opatření, aby zjistil skutečný důvod, proč se Katherine (Nina Dobrev) vrátila do Mystic Falls a je šokován, když přijde na to, co se skutečně stalo v roce 1864. Damon (Ian Somerhalder) vyzkouší novou taktiku, aby vyřešil své problémy s Masonem (hostující hvězda Taylor Kinney)...ale ukáže se, že by ho to stálo příliš mnoho. Tyler (Michael Trevino) tlačí na Masona, aby mu řekl pravdu o Lockwoodových. Nakonec, když Katherine přinese ultimátum, Stefanovi a Eleně (Nina Dobrev) zbývá jen velmi málo možností.

Official episode synopsis for Bad Moon Rising (2x03)

13. září 2010 v 15:17 | Anya
Forgiveness
STEFAN ČELÍ NOVÉMU NEBEZPEČÍ - Elena, Damon a Alarick se vydají na univerzitu Duke a pomocí Isobelina výkumu o folklóru vyhledávají paranormální jevy, aby zjistili, jestli jsou schopni najít nějaké vodítko k tajemství, které obklopují rodinu Lockwoodových. Isobelina bývalá studentka Vanessa jim nabídne, že je provede výzkumem a sama ho dokončí. Stefan se postaví tváří v tvář novému děsivému nebezpečí, které je ukryto v lese a Tyler učiní šokující odhalení o Masonovi.

Episode synopsis for Brave New World (2x02)

13. září 2010 v 15:05 | Anya
Together
KARNEVAL Z PEKLA - Když zmatená a zoufalá Caroline opustí nemocnici a přidá se se svými přáteli na Karneval v Mystic Falls, Damon chce, aby přijala okamžitá opatření, ale Stefan a Elena ji brání. Matt je zcela zmaten chováním Caroline, ale stále se snaží jí říct, co k ní cítí...Damon má podezření, které se týká Tylerova strýce Mason a využívá Tylerovy těkavé osobnosti, aby toto tajemství odhalil. Rozrušená vším, co se kolem ní teď děje, Bonnie obrací svůj vztek na Damona.

Matt Davis talks about Dalaric and Ian Somerhalder!

2. září 2010 v 19:53 | Anya
Dalaric
Jeden z fanoušků Vampire Diaries se ptal, zda v příští sezóně budeme moct vidět více Dalarica (Damona a Alarica). Můžeme být v klidu, protože v druhé sezóně budeme moci vidět Damona a Alarica dost často a budou spolu navzájem i spolupracovat.

Matt Davis: "Vztah Damona a Alarica se bude vyvíjet velmi silně. Pro jistotu budeme vidět dvojnásobné množství jejich spolupráce. Zbožňuju Iana a práci s ním. Věřím, že chemie mezi Damonem a Alaricem je přátelství, a když se do toho vloží i Kevin s Julie Plec, funguje to skvěle."

Kromě těchto plánů také Matt ukazuje i vazbu mezi ním a Ianem. Matt Davis (seriálový Alaric) na svém Twitteru všechny vyzval, aby hlasovali pro Iana v anketě "Sexy Beast/Sexy Bestie". A při příležitosti toho že Ian Somerhalder tuto anketu vyhrál napsal Matt i píseň, kterou jste si již dřív měli možnost poslechnout.

TVD 2x02 (Brave New World) - Episode Synopsis

28. srpna 2010 v 13:40 | Anya
Info
Damon
KARNEVAL Z PEKLA - Zmatená a zoufalá Caroline opouští nemocnici a její přátelé se připojí k Mystic Falls karnevalu, Damon chce, aby přijala okamžitá opatření, ale Stefan a Elena, se starají o její obranu. Matt je zcela zmaten chováním Caroline, ale stále se jí snaží říct o svých citech k ní. Damon má podezření o strýčkovi Masonovi z Tylerovi strany, a používá Tylera ve snaze odhalit jaké tajemství Mason skrývá. Rozrušená vším, co se kolem ní děje, Bonnie obrací svůj vztek na Damona.

Simon Miller as Werewolf George Lockwood

27. srpna 2010 v 22:03 | Anya
Info
Simon Miller
Simon Miller, který se objevil v seriách jako CSI: Miami nebo Gossip Girl, bude hostojící hvězdou ve flashbackových epizodách druhé série The Vampire Diaries jako žijící vlkodlak George Lockwood.

Simon byl stanoven režií jako hostující hvězda pro epizodu Memory Lane, což je čtvrtý díl seriálu. Jeho postava se jmenuje George Lockwood, patriarcha dlouhé řady vlkodlaků v Mystic Falls. S ostatními se vzpouří proti Katherine, jeho úhlavní nepřítelkyní, kterou hraje Nina Dobrev, aby zachránil sebe a svou rodinu. Tato epizoda byla napsána Caroline Dries a režisérem je Rob Hardy. Epizoda je už dotočena.

Interview With Simon Miller About Season 2

27. srpna 2010 v 21:56 | Anya
Simon Miller
Simon Miller si zahraje vlkodlaka ve 4. epizodě druhé série s názvem Memory Lane. Pro TVFanatic Simon poskytl rozhovor, který je o konci první sérii, začátcích té druhé a jeho postavě v seriálu. Je trochu spoileroidní.

TF: Na co se můžeme těšit v téhle sérii?
SM: Je tu velký zuřící vlkodlak a děj se zase posune dopředu. Pokud jde o mě, zatímco se Elena prochází se Stefanem a pátrají po plánech Katherine, ta mě nebodá a neřeže mi prsty. Může učinit ale velké rozhodnutí. Je tam spousta Katherine a Eleny. Nina na tom má hodně práce.

TF: Proč John zabil Annu?
SM: Jenom kvůli skutečnosti, že byla upírka. Věděl, že ona by jeho synovce mohla také proměnit v upíra. Nemyslím si, že by to John schválil. Jeremy je jeho jediný přiznivce, který neví o tom, co všechno špatného John udělal, chová se k němu jako k otci a John jako k synovi. A bylo by to těžké pro producenty, aby nechali Jeremyho jenom někam jít toulat se věčností s Annou.

TF: Bude strýček John hledat nějaký způsob jak vyjít s Elenou?
SM: Pro Elenu je nesmírně obtížné hledat v něm něco dobrého. Já nejsem tak rád kolem Mystic Falls (smích).

TF: Byl jste osloven pro roli Johna?
SM: Jo, přišli ke mně. O tom seriál jsem věděl jenom to, že v něm hraje Ian Somerhalder. Je to můj přítel a já jsem si myslel, že by bylo zábavné vyjít ven a hrát upíra. Ukázalo se, že tahle role je ale úplně jiná. Ovšem ohromila mě úroveň seriálu, která je zcela zakotvena v realitě.

Nechceme, aby byla Miley Cyrus jako host !!!

27. srpna 2010 v 12:28 | Anya
News
Nehceme Miley !!!
Nina Dobrev a hodně z obsazených si myslí že přítomnost Miley Cyrus,by odstranila z programu vášeň.

Nina Dobrev řekla v nedávném rozhovoru: 'Nemám nic osobního proti Miley Cyrus, ale je to vážná show. " Hvězda vysvětlila, že ona tam hrát nemůže, je to vážně drama program a je jedním z nejlepších ve vzduchu v této době. Nina také řekla, že cítila přítomnost zpěváka a to by seriál proměnilo v méně závažný.Mnoho jiných hvězd v show se dohodlo, že přítomnost Miley Cyrus v programu by bylo chybou, a zároveň to může zvýšit programu hodnocení, nebo by mohlo odcizit pravidelné diváky.

Official titles for episode 2 & 3 and 4 of Season 2!

24. srpna 2010 v 8:56 | Anya
News
Nina & Paul
Stránka Spoiler TV konečně potvrdila oficiální název druhé, třetí a čtvrté epizody Vampire Diaries pro druhou sezónu. Jak se nazývá třetí epizoda, jsme se mohli dozvědět již dřív od Michaela Trevina, tj. "Bad Moon Rising". Michael Trevino, dokonce zveřejnil i snímek s místem, kde by se měla určitá scéna odehrát. Oficiální název epozody druhé je "Brave New World". Další 4. epizoda seriálu pro druhou sezónu nese název "Memory Lane".

My se mezitím můžeme těšit na ( The Return ), který bude za 16 dní a souvisí s návratem Katherine.

Season 2 Epizodes:
2x01 - "The Return"
2x02 - "Brave New World"
2x03 - "Bad Moon Rising"
2x04 - "Memory Lane"

Jinač děkuji za informaci Damon - Online

Product tracklisting for The Vampire Diaries Soundtrack

21. srpna 2010 v 20:35 | Anya
News
Damon + Elena
Tvůrci The Vampire Diaries nedávno oznámili, že mají v plánu vydat soundtrack ze seriálové první série. Nyní je tu i seznam skladem, který na CD najdete. Soundtrack má být puštěný do prodeje 12. října 2010 na EMI/Virgin, ale už teď si ho můžete předobjednat na Amazonu.

Hudební vedoucí Chris Mollere oznámil, že do Evropy by se CD mělo dostat někdy koncem tohoto roku. Také víme, že Alison Sudol z A Fine Frenzy přispěla svojí vokálovou skladbou "All You Wanted" z posledních okamžiků epizody Let The Right One In. Do Soundtrack jsou vybrány i písně, které zazní v druhé sérii, ty jsou označeny tučně. Za informaci děkuju Damon - Online

TVD 2x01 (The Return) - Episode Synopsis

21. srpna 2010 v 15:00 | Anya
Katherine
Katherine se vrátila pomstít - navazuje tak na stejnou noc jako v minulé finální epizodě, Elena přijíždí domů a stane se její noční můra, když zjistí, že má ve svých rukách osud svého bratra Jeremyho a osud strýčka Johna. V nemocnici, šerif Forbes utěšuje Matta, zatímco  Bonnie a Damon čekají, až jim řekne, jestli Caroline tu auto-nehodu přežije. Po matoucím rozhovoru s Elenou o noční události, je Damon první, který si uvědomí, že se Katherine vrátila. Katherinin příjezd sleduje Stefan a Damon, chtějí zjistit, proč je zpět a jak velkou hrozbu představuje lidem, které milují. Tyler se mezitím vzpamatovává z otcovi smrti a je velice překvapen, když jeho okouzlující a tajemný strýc, Mason Lockwood, přichází zpět k rodině.

New Season 2 Promotional Photo

21. srpna 2010 v 13:29 | Anya
News
Objevila se oficiální promo fotka k druhé sérii. Je dokonalá a já doufám, že se jich objeví víc.

Tiya Sircar as Aimee Bradley in TVD Season 2

21. srpna 2010 v 13:24 | Anya
News
Tiya Sircar
Disney hvězda Tiya Sircar ("The Suite Life on Deck," "Hannah Montana") se připojí k obsazení populární "CW" Show Vampire Diaries! Její role bude Aimee Bradley, studentka střední školy, která bude také zapojena do nadpřirozené aktivity v Mystic Falls. Její postava se bude zajímat o Matta a Caroline bude její nepřítelkyně. Je popisována jako sexy dívka, milující flirttování a zábavu.

"Bude mnohem zábavnější pracovat s tak velkou cast/obsazením," říká Tiya Sircar. "Ráda bych se vrátila k více epizodám, ale v Mystic Falls není nikdo v bezpečí. Práce s chlapci z této show jde dívce hlava kolem. Je snadné se na ně dívat. Ale co je lepší, shodou okolností jsou stejně opravdu sladcí," pověděla Sircar, která bude debutovat v epizodě třetí nadcházející druhé sezóny seriálu.

More Spoilers of Vampire Diaries Season 2!

21. srpna 2010 v 12:35 | Anya
News
Katherine
• Vypadá to, že původní čarodějnice Emily Bennett, kterou jsme zatím mohly vidět pouze z "historie"  se vrací do další sezóny Vampire Diaries, dokonce bude velice dobrá čarodějnice, je možné že ale i zlá. Není tedy jisté, jestli bude na straně dobra či zla. Ale jak víme, v historii se přátelila s Katherine.

• Nyní si už můžeme být jistí, že strýček John nezemřel, a pravděpodobně ho tedy ještě budeme moct vidět v druhé sezóně seriálu. V prvním traileru (uvedeném na Comic-Con), můžeme slyšet, že se Katherine vrátila především kvůly Stefanovi a je to pravda, tím můžeme očekávat veliký zmatek. Víme také, že na začátku druhé sezóny nebudou nová milostná témata kromě samozřejmě našeho čtyřúhelníku - Katherine, Eleny, Stefana a Damona.

• Na Teen Choice Awards bylo řečeno, že Bonnie bude v v této řadě ještě méně tolerovat upíry, než tomu bylo doposud. Bude proti nim mnohem víc zaujatá. Další věc je ta, že nás Megan Ausiello ujistil, že Jenna stále nebude vědět o upírech, všechno tedy půjde mimo ni.

The Vampire Diaries Season 2 Official Promo (4) New Scene

16. srpna 2010 v 21:49 | Anya
Videos
A máme tu nové promo Vampire Diaries. Zároveň chci upozornit, že už zbývá poze 25 dní.!
Jinak, zjistilo se, že řetí epizoda druhé série se bude jmenovat "Bad Moon Rising" a bude ji režírovat Patrick Norris ( Friday Night Lights, Chuck, Gossip Girl, …).  Za informaci díky stránce Damon - online


New Season 2 Place to Episode 2x03 (Bad Moon Rising)

16. srpna 2010 v 13:31 | Anya
News
Michael Trevino zveřejnil na svém twitteru nový snímek s místem, kde by se měla odehrát třetíí epizoda druhé řady Vampire Diaries s názvem "Bad Moon Rising". Přidal k tomu i krátkou zprávu.

"Je 5h. ráno a tady je místo třetí epizody Vampire Diaries! Patrick Norris byl děsivý režisér, nemůžu se dočkat třetí epizody Bad Moon Rising ."


New charakter: Vanessa

8. srpna 2010 v 22:21 | Anya
01
The Vampire Diaries přivádí čerstvou krev pro Damona. Michael Ausiello na svém webu potvrdil, že Courtney Ford - dcera Trinity v Dextrovi - by mohla dostat vracející se roli Vanessy, skvělé studentky z Duke, která pomáhá Damonovi, Alarickovi a Eleně procházet Isobeliným starým výzkumem.

Minulý měsíc na Comic-Conu Kevin Williamson narážel na to, že postava by mohla skrývat jedno nebo dvě tajemství. "Má své vlastní intriky," řekl. "Pro někoho to bude malá pěkná kapitola. A je to kapitola, která by se mohla to této masivní linie vyvinout nebo ji můžeme vyvrhout jako rybu."

Bůh žehnej Kevinu Williamsonovi a jeho děsivému kousnutí.

New Spoiler From TVGuide!

8. srpna 2010 v 22:15 | Anya
Katherine
Jak budou upíři a vlkodlaci ovlivňovat TVD? Tamara

"V našem světe víme jen velmi málo o upírech nebo vlkodlacích, takže to co o nich teď
víme se dá přiřovnat po shlédnutí filmu "Wolfman" nebo po přečtení knihy", řekla Julie Plec. "Budou překvapeni tím co oni [vlkodlaci] všechno dkážou. No, všichni nejspíš nebudou překvapení - Katherine, jak později ukážeme, má dlouhou historii spjatou i s vlkodlaky..."

Julie Plec talks about Love Triangle Becomes a Square!

1. srpna 2010 v 14:30 | Anya
TVD
Upíří mrcha Katherine, která proměnila bratry Salvatory v sexy nemrtvé zrůdy, je zpátky v Mystic Falls - a věřte, že je připravená nadělat spoustu problémů. Výkonná producentka "TVD", Julie Plec ukazuje, že zatímco kluci objeví její skutečnou identitu velmi rychle, milostný trojúhelník bude velmi složitý, protože prakticky nebudou vědět, koho ve skutečnosti milují. Zda Elenu, nebo Katherine. 


TV Guide: Nina Dobrev si bude užívat dvou postav najednou...
JP: Nina je jeden z nejhodnějších lidí na světě a dělá si legraci, že Katherine je vlastně ona sama v "Saturday Night"(televizní show). Nina je rozhodně krásná a mazaná, ale není zlá, manipulační, ani naprostý troll! Nina je schopná být jednu minutu něžná a láskyplná holka, a druhou minutu už být manipulační a sexy mrchou! 

 
 

Reklama